Farbenie a melírovanie-Trendy a Kolekcie

                     Najnovšie svetové kolekcie vo farbení a melírovaní vlasov. 
                                                      Svetové trendy účesy.

Každý rok kreatívny tím L´Oréal Professionnel vytvára dve nové kolekcie JAR-LETO a JESEŇ-ZIMA. Na ich vzniku sa podieľajú najlepší svetoví kaderníci, ambasádori, módni návrhári aj vizážisti.

Kolekcie účesov, nové trendy vo farbení - melírovaní vlasov a najnovšie strihy priamo zo srdca módy Paríža vám predstaví vyškolený profesionálny tím v kaderníctve Salónu inVisage v Bratislave.

AKTUÁLNA KOLEKCIA JAR-LETO 2016

INŠPIRÁCIA OD AMBASÁDOROV - REBELSKÁ ROMANTIKA

V prvej spoločnej kolekcii, ktorú vytvorili naši ambasádori zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska, vás každý look vezme na cestu lásky, nenávisti, boja a zmierenia. Aká je láska v dnešnej dobe? 

Láska je čistá
Burgundský flash dance

Ako kvapka vody dopadajúca na pokojnú hladinu jazera. Každý zvuk, každý okamih vám znie v hlave, kým zmizne v zabudnutí. Svet pláva preč, vytráca sa a každý váš zmysel sa snaží zachytiť i tú najmenšiu ozvenu emócií. Čo myslíte − je to čistota, alebo šialenstvo?

Burgundský flash dance

Andrea Josková

Klasický bob vďaka spojeniu s voľnejšími prevzdušnenými vlnami a netradične štruktúrovanou ofinou získava nový, rafinovaný nádych a vzniká nežne rozdivočený wild bob. Ponecháva si však ľahkú vzdušnosť aj prirodzený pohyb vlasov vďaka mahagónovým pramienkom v komplexnej farbe burgundského vína, ktoré krásne rámujú nielen zamilovanú tvár.

Láska je nebezpečná
Pixel pastel

Hnev, obsesia, nenávisť, žiarlivosť a túžba kontrolovať. Ste to stále vy, alebo cudzia ľadová kráľovná s mrazivým pohľadom? Dokážete takúto lásku spútať, alebo ju pustíte z reťaze?

Pixel pastel

Michal Zelenka

Ľadová perleťová blond necháva vyniknúť nevšedný fialkovo-modrý efekt vytvorený modernou technikou Pixel Colour. Netradičné prepojenie hladkej textúry vo vrchnej partii a nedbalého messy-dressy v končekoch, dodáva celému účesu mimoriadnu štruktúru a pohyb.

Láska bolí
Modrá rebélia

Koľkokrát ste mali pocit, že vám nikto nemôže ublížiť tak ako tí, ktorých naozaj milujete? Slová môžu raniť viac než úder do tváre. Aj napriek tomu odolávate, snažíte sa načerpať nové sily a odpustiť…, alebo už dokážete ísť ďalej?

Modrá rebélia

Ambasádor Marek Pátl

Na prvý pohľad zmyselne jednoduchý účes získava vďaka modrému „koreniu“ rebelský nádych vo vrchnej partii vlasov. Celý look je tak pretkaný jemnými pramienkami poletujúcimi okolo tváre, ktoré účesu dodávajú ľahkosť a kontrastujú s uhladenou eleganciou prednej a zadnej časti vlasov.

Láska je sila
Kryštalická medená

Núti vás pracovať na nej každý deň, ale zároveň je láska motor, ktorý nám dáva odhodlanie, vnútornú silu a vytrvalosť. Prináša vieru v seba samú, pomáha dosiahnuť vytýčené ciele. Prehráte, alebo zvíťazíte?

Kryštalická medená

Irena Vavrušková

Čistota, mohutnosť splývajúcich kryštalicko-medených, zdravých vlasov bez zbytočných vĺn a rušivých tvarov dopĺňajú originálne efekty z prameňov omotaných hodvábnymi šnúrkami, ktoré vlasy zvýrazňujú a súčasne zdobia.

Láska je nepredvídateľná
Nespútaná púdrovo ružová

Prichádza neočakávane a väčšinou v najmenej vhodnej chvíli. Objaví sa ako na pohľad nevinný ružový vtáčik, ktorý okolo vás len zľahka krúži a poletuje, aby následne otriasla celým vaším životom. Dostane vás, alebo odletí?

Nespútaná púdrovo ružová

Ľudovít Vida

Účes je esenciou slobody a pohybu, kedy vzdušná vlna, vedená nad čelom a voľne padajúca cez tvár, necháva vyniknúť netradičnej staroružovej farbe. Ta prechádza od intenzívnej sýtosti odtieňa pri korienkoch k ľahkému farebnému nádychu v končekoch.

Láska je hra
Elektrizujúca meď

Nepozná hranice, donúti vás robiť veci, ktoré ste nikdy predtým neskúšali. Ako jediná vám umožní cítiť sa opäť mladá, každú lásku prežívate ako keby bola tá prvá. Ale dávajte pozor, v tejto hre je veľmi jednoduché prehrať. Na ktorú kartu stavíte?

Elektrizujúca meď

Libor Šula

Tento účes plný energie a pozitívneho náboja nenechá jediného muža chladným. Elektrizujúca meď a záblesky svetla v ofinovej časti ladia so živým, vzdušným strihom, ktorý dáva vlasom obrovskú slobodu a pohyb. Vďaka presvetleniu v prednej partii si však zachováva aj krehkosť a jemnosť.

Láska je tornádo
Roztopašné vírenie

Silná, nespútaná, slobodná a nekontrolovateľná. Stačí len okamih, kedy vás zasiahne, a zamotá vám hlavu. Ani sa nesnažte zostať nohami pevne na zemi. Skúsite ju skrotiť, alebo sa podvolíte a necháte sa uniesť?

Roztopašné vírenie

Petra Měchurová

Rozcuchaný „messy“ vzhľad vlasov kontrastuje s krehkosťou tváre a vytvára tak príjemnú dynamiku celého looku. Hravosť účesu je ešte umocnená zvýraznenými prameňmi v rôznych odtieňoch hnedej a mahagónovomedenej, ktoré zvýrazňujú prepracovanú textúru celého účesu.

facebook profil invisage