AURA BOTANICA - prírodná vlasová starostlivosť

KÉRASTASE UVÁDZA RAD AURA BOTANICA

PRÍRODNÁ STAROSTLIVOSŤ PRE ROŽIARENIE MDLÝCH VLASOV 

AURA BOTANICA

Kérastase predstavuje novú generáciu prírodnej vlasovej starostlivosti Aura Botanica. S rekordne vysokým podielom prírodných ingrediencií, nesporným výkonom a luxusnou starostlivosťou. Aura Botanica je jedinečným zážitkom z prírody. Výnimočne krásne, žiariace vlasy nie sú už snom, ale realitou.

Sofistikovaná krása zrodená z nespútanej sily prírody.

Prirodzenosť

Receptúra obsahuje aspoň 96% zložiek prírodného pôvodu. Účinné látky sa získavajú prostredníctvom zodpovedného etického nákupného programu. Všetky zložky sú najmenej z 96% biologicky odbúrateľné. Aura Botanica Bain Micellaire je prvým produktom Kérastase, ktorého obal je zo 100% vytvorený z recyklovaných plastov. Bez silikónov, bez sulfátov, bez parabénov. 

Účinnosť

Rad sa opiera o prelomové vedecké poznatky Kérastase a nový revolučný prístup k prírodnej vlasovej starostlivosti. Preukázateľne účinné látky prinášajú až dva dni trvajúcu výživu, trojdňovú kontrolu krepovatenia a štvornásobne väčší lesk.

Ozajstný luxus

Pre rad Aura Botanica vytvorila značka Kérastase službu v salóne, ktorý prináša zážitok inšpirovaný spa rituálmi. Aj v pohodlí domova si vychutnáte rozmaznávajúce textúry a okúzľujúce vôňe ukryté v elegantných obaloch. Kérastase si zakladá na vynikajúcej kvalite kokosového a arganového oleja a kladie si za záväzok získavanie účinných látok zo zodpovedných zdrojov. 

AURA BOTANICA
Starostlivosť na domáce použitie:
AURA BOTANICA

PRIRODZENÝ LESK VLASOV 

Dodá vlasom prirodzenú žiarivosť. Akoby boli rozjasnené zvnútra. Vlasy sú ľahké a živé. 

POCIT PRIRODZENÝCH VLASOV 

Vlasy na pocit nie sú ničím obalené. Vlasové vlákno je na pocit silnejšie 

Výrobky AURA BOTANICA si môžete online zakúpiť TU <<

facebook profil invisage